14 kolejka ligi okręgowej - wyniki.

Adrian Rudzki

Sęp Żelechów przegrał mecz z Orłem Unin 1:2. Szkoda, bo 1 punkt mógł zostać w Żelechowie, lecz niestety bardzo kiepskie sędziowanie oraz jak zwykle słaba skuteczność pod bramką rywali spowodowały porażkę. Bramkę dla Sępa zdobył już w 5 minucie meczu Konrad Owczarczyk. W ostatniej minucie bardzo kuriozalna sytuacja, gra toczy się przed polem karnym Sępa, piłkę próbuje wybijać nasz zawodnik, jednak przeciwnik wchodzi mu nakładką, ku zdziwieniu wszystkich na stadionie sędzia odgwizduje rzut wolny pośredni ale dla gości. Z tego niestety pada bramka, przez co przegrywamy mecz.

Kolejka 14 - 29-30 października

Naprzód Skórzec 1-1 Czarni Węgrów 30 października, 14:00