Porażka Sępa w 19 kolejce, młodzi wygrywają

Adrian Rudzki

Sęp Żelechów przegrał na własnym boisku z liderem ligi, Czarnymi Węgrów 0:3. Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, przewaga gości, jednak bez żadnego strzału na naszą bramkę, Sęp nastawiony na kontry miał kilka okazji, lecz nie zostały wykorzystane. Po przerwie błąd obrońcy Sępa i goście wychodzą na prowadzenie. Z naszych zawodników uszło powietrze, jednak jest stały fragment gry. Do piłki podchodzi Jarek Łukasiak i strzela w rękę jednego z zawodników stojących w murze, sędzia jednak nie widzi tego przewinienia, po którym powinien być rzut karny dla naszego zespołu (na zdjęciach w galerii widać raczej wyraźnie). Potem dorzucone jeszcze dwa gole Czarnych. Zespół lidera miał więcej z gry w tym meczu, lecz można gdybać jak wyglądał by mecz gdyby sędzia odgwizdał rzut karny dla Sępa przy stanie 0:1.

Skład Sępa: Jakubaszek - M.Skwarek, Jaśkiewicz, Kwiatkowski, Łukasiak(k) - Deres(Marchlak), Cegiełka, Szulc, Buhowicz(Kapczyński), Mazurek - Leszek

Korona Olszyc - Mazovia Mińsk Mazowiecki 7 kwietnia, 11:00

W meczu juniorów młodszych z Orłem Łosice, Sęp wygrał 2:0 po bramkach Wojtka Woźniaka i Michała Jaworskiego.

W meczu z Tęczą Stanisławów trampkarze 97/98 wygrali 2:1 po dwóch bramkach Ernesta Szczeblewskiego.