Wyniki 8. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2018/19

Zamykamy 8. kolejkę spotkań w siedleckiej A klasie i kolejny raz niestety nie można jej zaliczyć do udanej w wykonaniu drużyny Sęp Żelechów, która w miniony weekend doznała siódmej już porażki w obecnym sezonie.

Mecz z drużyną z Ostrówka rozpoczął się bardzo źle bowiem już w 8' minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie. Michał Jaworski zdołał odpowiedzieć trafieniem zaledwie 60 sekund później i wydawało się, że Sęp jest na dobrej drodze do tego by powalczyć o korzystny wynik. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak zmiany rezultatu, a druga odsłona spotkania okazała się fatalna dla gospodarz. Samobójcze trafienie i dwa rzuty karne dla rywala sprawiły, że mecz zakończył się wysoką porażką 1:4.

Tak słabego sezonu w wykonaniu żelechowiaków już dawno nie było. Plany o awansie i powrocie do ligi okręgowej można chyba odłożyć już na dobre na kolejne lata, a obecnie trzeba skupić się na zbudowaniu drużyny, która będzie w stanie walczyć o czołowe miejsca w A klasie.

Watra Mrozy 3:0 (1:0) Wicher Sadowne
40' Bajszczak M., 65' Osiński B., 70' Wronowski J.

Sęp Żelechów 1:4 (1:1) LKS Ostrówek
9' Jaworski M. - 8' Akonom K., 60' Jaworski S., 79' (k.), 81' (k.) Oniśk P.

Grodzisk Krzymosze 3:3 (0:3) MKS Małkinia
67' Michalak K., 75' Głuchowski S., 81' Wyczółkowski M. - 41', 43' Sadowski M., 44' Rutkowski M.

Tęcza Stanisławów 1:1 (1:1) Polonez Mordy
43' Rejmer S. - 10' Paczuski D.

Kosovia Kosów Lacki 2:0 (0:0) Jutrzenka Cegłów
63' Burko Vitalii - 88' Żochowski K.

Błękitni Stoczek 1:3 (1:1) Jastrząb Żeliszew
45'+2 Wierzbicki P. - 24' Sadowiak P., 61', 66' Śliwka K.

Olimpia Latowicz 4:2 (3:1) Tęcza Korczew
8', 37' Oszkiel H., 40' Świątek M., 60' Radzio M. - 1' Krawczyk T., 70' Jaszczuk D.