Podsumowanie 30. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

W miniony weekend zostały oficjalnie zakończone rozgrywki w siedleckiej klasie okręgowej w sezonie 2021/22, które kończyła 30. kolejka spotkań. Jedyną niewiadomą pozostawała kwestia tego kto zamie trzecie miejsce i będzie miał prawo do gry w barażach o wejście do wyższej klasy okręgowej.

Szansę na zajęcie trzeciego miejsca miały drużyny Orła Unin i Fenixa Siennica. Po sobotnim meczu w którym Orzeł dosyć niespodziewanie przegrał na własnym boisku 1:3 z Wektrą Zbuczyn, wszystko zależało od piłkarzy Fenixa. Ci niestety nie sprostali zadaniu jakim było pokonanie Czarnych Węgrów. Mecz w Węgrowie co prawda zaczął się dla nich pomyślnie bo już we 25' minucie po golu Piotra Parobczyka wyszli na prowadzenie i długo je utrzymywali, to ostatecznie na 4 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry nie ustrzegli się błędu i do wyrównania doprowadził Jakub Mikołajczuk. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 co oznacza, że to Orzeł Unin zajął trzecie miejsce w tabli i zagra w barażach.

4:2
(1:0)
Damian Kulik 33'
Michał Wiśnioch 55'
Damian Kulik 83'
Marek Górski 90'+3
59' Filip Gawinek
64' Mikołaj Majsterek
Mariusz Dróżdż 80'
24' Krystian Zbieć
33' Krystian Zbieć
90' Jakub Bobryk
Karol Karpiniuk 90'+3
69' Marcin Kowalczyk
1:1
(0:1)
Jakub Mikołajczuk 86'
25' Piotr Parobczyk
Dorian Zając 87'
5' Kamil Szczęsny
14'Jan Proczek
22' Jan Proczek
34' Aleksander Dzięcielski
44' Aleksander Dzięcielski
45' Bartosz Rudyk
76' Kamil Szczęsny
88' Bartosz Sekular
Dominik Szostek 67'
10' Patryk Wyrozębski