Podsumowanie 3. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Za nami miesiąc sierpień i już 3 kolejki rozegranych spotkań w siedleckiej lidze okręgowej. Ta ostatnia nie przyniosła ze sobą większych zaskoczeń aczkolwiek za małe niespodzianki można uznać remis Hutnika w derbowym meczu z Orłem oraz przegraną 2:5 Sępa z Jastrzębiem.

Nie najlepszy początek sezony notuje beniaminek z Łosic. Po wygraniu meczu inauguracyjnego piłkarz ŁDK przegrali 2 kolejne. W miniony weekend musieli pogodzić się z wysoką porażką 1:4 na własnym terenie, a rywalem którego musieli uznać wyższość była drużyna Wektry Zbuczyn. Goście do końca regulaminowego czasu gry prowadzili tylko jedną bramką po trafieniach Jakuba Bobryka i Damina Prokurant. Dwa kolejne gole padły już w doliczonym czasie gry, a ich autorami byli ponownie Bobryk i Bartosz Karczmarek.

Marcin Wojtczuk 51'
14' Szymon Wasilka
87' Szymon Wasilka
3:2
(0:2)
Marek Górski 58'
Marek Górski 62'
Michał Wiśnioch 82'
25' Filip Kąca
36' Filip Kąca
1:4
(1:1)
Paweł Sawtyruk 40'
16' Jakub Bobryk
50' Prokurant Damin
90'+2 Jakub Bobryk
90'+4 Bartosz Karczmarek
2:5
(2:2)
Słyk Szymon 19'
Bożek Albert 28'
22' Mykhailov Valentyn
37' Zając Dorian
55' Zając Dorian
66' Stankiewicz Mateusz