Podsumowanie 5. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Za nami ciekawa i obfitująca w sporą ilość goli 5. kolejka siedleckiej ligi okręgowej. Pewną wygraną 4:0 odniosła drużyna Jastrzębia Żeliszew, pokonując na własnym terenie Wilgę Miastków Kościelny, utrzymując tym samym pierwsze miejsce w tabeli z czterema zwycięstwami i jednym remisem na koncie.

Sporą niespodzianką jest wysoka porażka 2:4 drużyny Zrywu Sobolew, która pomimo atutu własnego boiska ulegała beniaminkowi z Łosic. Sobolewianie rozpoczęli spotkanie całkiem dobrze i już w 13' minucie wyszli na jednobramkowe prowadzenie po golu Marka Górskiego. Niestety później w przeciągu niespełna dziesięciu minut stracili aż trzy bramki. W 32' minucie wyrównał Cezary Chraszcz. Następnie w 38' minucie łosiczanie wyszli na prowadzenie po celnym trafieniu Macieja Szpura, a 180 sekund później Marcina Łuczaka ponownie pokonał Chraszcz i Zryw przegrywał już 1:3.

W drugiej połowie gospodarze zdołali zdobyć bramkę kontaktową za sprawą gola Michała Wiśniocha jednak ostatnie słowo należało do Macieja Szpura, który w 87' minucie zdobył czwartą bramkę dla łosiczan i zapewnił im wygraną 4:2.

3:3
(3:1)
Michał Lewandowski 7'
Dominik Szostek
18'
Marcin Pilich
43'
37' Bartłomiej Szczęśniak
70' Damian Matysiak
86' Piotr Wielgosz
Michał Wiśnioch 61'
32' Cezary Chraszcz
38'
Maciej Szpura
40' Cezary Chraszcz
87' Maciej Szpura

1:4
(0:2)
Roman Bilinskyi 66'
23' Piotr Kowalczyk
45'+1 Filip Kąca
59' Piotr Kowalczyk
84' Filip Kąca
Słyk Szymon 80'
3' Świerżewski Daniel