Podsumowanie 10. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Mamy za sobą rozegranych już 10 kolejek spotkań w siedleckiej lidze okręgowej i ta ostatnia z pewnością okazała się szczęśliwa dla drużyny Kosovii Kosów Lacki, która w końców mogła cieszyć się z pierwszego zwycięstwa w sezonie i pierwszych zdobytych punktów.

Podopieczni trenera Tomasza Wojtczuka w minioną niedzielę mierzyli się na wyjeździe z drużyna MKS-u Małkinia i spotkanie to nie zaczęło się dla nich pomyślnie bowiem w 25' minucie Bartosz Składanowski dał prowadzenie gospodarzom. Przyjezdni zdołali jednak szybko odpowiedzieć i dwie minuty później po trafieniu Tomasza Wojtczuka była już 1:1. Na kolejne gole trzeba było czekać ponad pół godziny. W 67' minucie prowadzenie Kosovii dał Mateusz Zębrowski i wynik 1:2 utrzymywał się aż do szóstej minuty doliczonego czasu gry kiedy do wyrównania doprowadził Michał Zawistowski. Wszystko wskazywało na to, że upragnione zwycięstwo wymknęło się podopiecznym Wojtczuka. Tymczasem w ósmej minucie dodatkowego czasu i zarazem ostatniej akcji spotkania do bramki małkinian trafił Bartosz Łagoda i ostatecznie Kosovia osiągnęła swój cel - pierwsze zwycięstwo w sezonie.

3:1
(1:0)
Adrian Wielądek 39'
Dawid Sałasiński 58'
Dawid Sałasiński 69'
81' Radosław Szeląg
1:2
(1:0)
Paweł Król 5'
47' Marcin Pilich
90'+1 Mateusz Ostolski
3:1
(0:1)
Gałkowski Jakub 49' (k)
Bożek Albert 60'
Grzyb Damian 90'+3
42' Wyrzykowski Kacper
3:1
(0:0)
Wilga Miastków Kościelny
Jerzy Kowalczyk 82'
Adrian Czajka 90'+3
71' Przemysław Kajka
89' Piotr Śliński (samobójcza)
3:2
(0:2)
Kamil Świderski 76'
Łukasz Ściborowski 82'
Bartłomiej Jedynak 85'
18' Karol Kruszewski
38' Karol Kruszewski
2:1
(1:0)
Szymon Żaczek 17'
Denis Dobrowolski 58'
61' Piotr Parobczyk
2:3
(1:1)
Bartosz Składanowski 25'
Michał Zawistowski 90'+6
27' Tomasz Wojtczuk
67' Mateusz Zębrowski
90'+8 Bartosz Łagoda