Podsumowanie 20. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Za nami niezwykle ciekawa 20. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, w której padło łącznie 37 goli co jest jednym z wyższych wyników obecnego sezonu. W konsekwencji rozstrzygnięć w poszczególnych meczach doszło do przetasowań w ligowej tabeli w tym jej górnej strefie.

Jednym z ciekawszych i bardzo emocjonujących meczów był ten, w którym spotkały się drużyny ŁDK Łosice i Zrywu Sobolew. Pierwsza połowa meczu zdominowana była przez drużynę ŁDK, która prowadziła już 5:0. Bartłomiej Olędzki zdobył aż cztery bramki dla gospodarzy w niespełna 25 minut, strzelając gole kolejno w 3', 22', 24' i 28' minucie. Dodatkowo jedno trafienie dołożył Paweł Sawtyruk.

Mimo zdecydowanej przewagi łosiczan Zryw zdołał zdobyć trzy bramki w drugiej części meczu. Damian Kulik zaliczył pierwsze trafienie dla sobolewian w 48' minucie, a drugie dołożył Mateusz Kowalczyk w 55'. Ostatni gol, który ustalił wynik spotkania na 5:3, padł za sprawą Michała Kazimieraka w 85' minucie spotkania. Pomimo determinacji Zrywu, łosiczanie utrzymali przewagę i zakończyli mecz zwycięsko.

Sałasiński Dawid 77'
35' Zalewski Arkadiusz
78' Rękawek Mateusz
80' Rękawek Mateusz
Krzyżanowski Karol 81'
58' Utnicki Marcin
85' Chmielewski Maciej
4:2
(1:2)
Dobrowolski Denis 14'
Kowalski Jakub 63'
Szczęśniak Bartłomiej 79'
Żaczek Szymon 90'+1
12' Szostek Dominik
Stanisławowski Kamil 17'
2:1
(1:0)
Słowik Rafał 30'
Piętka Kacper 62'
63' Mazurek Paweł
Olędzki Bartłomiej 28'
48' Kulik Damian
55' Kowalczyk Mateusz
85' Kazimierak Michał
Wilga Miastków Kościelny
0:2
(0:0)
72' Tosiński Kacper
75' Grzebieliszewski Jakub