Podsumowanie 23. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Za nami 23. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej i powoli będziemy zbliżali się do końcówki sezonu, a ta zapowiada się niezwykle ciekawie ze względu na duży ścisk w czołówce tabeli. Lider tabeli Orzeł Unin od jakiegoś czasu traci wypracowaną przewagę nad pozostałymi drużynami, a i na kolejnych pozycjach dochodzi do przetasowań.

Orzeł Unin nie był w stanie wywieźć kompletu punktów z Żeliszewa, gdzie zremisował z miejscowym Jastrzębiem 1:1. Uninianie rozpoczęli mecz bardzo dobrze, bowiem już w dziesiątej minucie wyszli na prowadzenie po golu Piotra Poszytka. Gospodarze zdołali jednak wyrównać 20 minut później i remis 1:1 utrzymał się do końca spotkania. Potknięcie Orła wykorzystali piłkarze Watry Mrozy, którzy wygrali w Żelechowie 4:0 i dzięki kompletowi punktów zniwelowali stratę do lidera do zaledwie dwóch punktów. Być może już niebawem dojdzie do zmiany na pierwszym miejscu w tabeli.

Ejsymont Jakub 84'
80' Zawistowski Michał
87' Zawistowski Michał
Sęp Żelechów
0:4
(0:2)
Watra Mrozy
7' Czajka Adrian
44' Kowalczyk Piotr
52' Kowalczyk Piotr
60' Kowalczyk Piotr
Kolektyw Oleśnica
1:5
(0:3)
ŁDK Łosice
Jajszczak Wojciej 40'
Stanisławowski Kamil 84'
8' Naumiuk Łukasz
18' Ułasiuk Dawid
65' Kasjaniuk Kamil
75' Sawtyruk Paweł
Jastrząb Żeliszew
1:1
(1:1)
Orzeł Unin
Polkowski Rafał 31'
10' Poszytek Piotr
Jedynak Bartłomiej 32'
29' Kazimierak Michał
52' Górski Marek
86' Kowalczyk Mateusz