Podsumowanie 21. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Miniona 21. kolejka spotkań nie przyniosła sukcesów drużynom z powiatu garwolińskiego. Wszystkie cztery zespoły poniosły porażki, a ich pozycje w tabeli nie uległy znaczącej zmianie. Co ciekawe, gdyby nie drużyna MKS Małkinia, która zajmuje 8. miejsce, wszyscy reprezentanci powiatu garwolińskiego znajdowaliby się obok siebie w tabeli.

Bliscy sprawienia niespodzianki w miniony weekend byli piłkarze Zrywu Sobolew, którzy w wyjazdowym spotkaniu zmierzyli się z Fenixem Siennica. Podopieczni trenera Marcina Cieśli wyszli na prowadzenie tuż przed przerwą, gdy do bramki gospodarzy trafił Damian Kulik. Otwarcie drugiej połowy meczu było równie udane w wykonaniu Sobolewian. Zaledwie dwie minuty po wznowieniu gry drugą bramkę dla Zrywu zdobył Mateusz Kowalczyk. Niestety później było już tylko gorzej. W 52. minucie bramkę kontaktową na 1:2 zdobył Dawid Matak, a w przestrzeni kwadransa pomiędzy 61. a 77. minutą gospodarze nie tylko odrobili straty, ale także przesądzili o swojej wygranej. Do bramki Sobolewa trafiali kolejno Dariusz Osica, Dawid Matak i Piotr Markowski. Ostatecznie Sobolewianie musieli przyznać wyższość rywalowi i zakończyć mecz przegraną 2:4.

Michalczyk Bartosz 52'
28' Chłopek Damian
34' Chłopek Damian
41' Ejsymont Jakub
45' Kruszewski Michał
88' Ejsymont Jakub
4:2
(0:1)
Matak Dawid 52'
Osica Dariusz 61'
Matak Dawid 68'
Markowski Piotr 77'
43' Kulik Damian
47' Kowalczyk Mateusz
2:2
(0:1)
Lewandowski Michał 55'
Stanisławowski Kamil 80'
40' Sakowski Michał
65' Teodorski Jakub
1:2
(0:1)
Podlipniak Jakub 90'+1 (s)
24' Naumiuk Łukasz
51' Naumiuk Łukasz
Chlubicki Piotr 70'
42' Kasperczyk Dawid
90'+4 Kasperczyk Dawid
Jabłonianka Jabłonna Lacka
1:3
(1:2)
Pogoń II Siedlce
Chmielewski Daniel 33'
13' Dmowski Kamil
38' Klimek Patryk
90'+3 Jastrzębski Dawid
Podlasie II Sokołów Podlaski
1:3
(0:2)
Kostrzewa Bartosz 90'
27' Szczęśniak Bartłomiej