Podsumowanie 6. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2024/25

Mamy już za sobą 6. kolejkę spotkań i doczekaliśmy się ponownie zmiany lidera. Na pierwsze miejsce awansowała III drużyna Pogoni Siedlce, która w miniony weekend miała zmierzyć się z Grodziskiem Krzymosze, ale goście zrezygnowali z wyjazdu i oddali mecz walkowerem. Wygrana to jednak wygrana i siedlczanie z kompletem zwycięstwo i 18 punktami na kocie przewodzą ligowej tabeli.

Ciekawy mecz obejrzeli kibice w Sokołowie Podlaskim, gdzie rezerwy Podlasia podejmowały ówczesnego lidera, drużynę ŁDK Łosice. Goście weszli w mecz bardzo dobrze o już w 5. minucie po golu Kamila Kasjaniuka wyszli na prowadzenie. Gospodarze potrzebowali jednak tylko nieco ponad 10 minut aby doprowadzić do remisu 1:1 za sprawą Jakuba Żelaźnickiego. Po pół godzinie od pierwszego gwizdka sokołowianie zdołali wyjść nawet na prowadzenie 2:1 (bramkę zdobył Aleksander Jezierski), ale w ostatniej minucie pierwszej połowy Bartłomiej Olędzki z ŁDK doprowadził do remisu 2:2.

Drugą część spotkania bardzo dobrze rozpoczęło Podlasie, które w 56. minucie po golu Jakuba Woźniaka ponownie było na prowadzeniu, tym razem 3:1. Gospodarze wynik ten byli w stanie utrzymać jednak bardzo krótko i od 62. minuty po trafieniu Łukasza Naumiuka obie ekipy remisowały 3:3. Jak się później okazało był to także rezultat końcowy całego meczu. Prowadzenie przechodziło więc z rąk do rąk, ale ostatecznie doszło do podziału punktów.

Woźniak Jakub 56'
5' Kasjaniuk Kamil
45' Olędzki Bartłomiej
62' Naumiuk Łukasz
Kowalczyk Marcin 45'
65' Zbrzeźniak Michał
0:1
(0:0)
63' Kruszewski Michał