Podsumowanie 10. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2024/25

Mamy za sobą 10. kolejkę spotkań, która przyniosła ze sobą jedynie kilka przetasować w środkowej strefie tabeli. Swoje mecze zgonie wygrała czołówka, a drużyny z dolnej części tabeli odnotowały kolejne przegrane i już znacznie odstają punktowo od reszty ligowej stawki.

Początek obecnego sezonu był bardzo udany w wykonaniu drużyny z Łosic. Zanotowała ona 5 kolejnych wygranych oraz 1 remis, co dawało jej jedno z czołowych miejsc w ligowej tabeli. Problemy zaczęły się jednak w siódmej kolejce, gdy łosiczanie ulegli 0:6 Mazovii II Mińsk Mazowiecki. Jak się okazało był to początek serii porażek. Od tamtej pory piłkarze ŁDK przegrali 4 spotkania, w tym to w miniony weekend z Fenixem Siennica. Fenix był nieco niżej notowaną drużyną, jednak wykorzystał atut własnego boiska i po golach Kacpra Nastagi w pierwszej połowie i drugiej połowie, zapewnił sobie wygraną 2:0. Kolejna przegrana zespołu ŁDK sprawiała, że spadł on na 7. miejsce w tabeli.

0:2
(0:2)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
6' Smuga Daniel
10' Dzięcielski Aleksander
Kowalczyk Marcin 87'
48' Klamer Kacper (s)
(0:4)
8' Kruszewski Michał
11' Kruszewski Michał
26' Chłopek Damian
37' Kruszewski Michał
83' Chmielewski Mateusz
0:3
(0:2)
Figielski Jakub 16' (s)
32' Gałkowski Jakub
55' Głodek Mikołaj
Kalaciński Kacper 90'
2' Czajka Piotr
15' Siporski Patryk
30' Brzeziński Dawid
35' Jackiewicz Kacper