Podsumowanie 9. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2024/25

Na szczycie tabeli be zmian - tak można podsumować rozstrzygnięcia jakie padły w 9. kolejce spotkań. Pewną wygraną 3:1 odniosła drużyna Mazovii II Mińsk mazowiecki i utrzymała pozycję lidera. Dosyć szczęśliwie wygrała natomiast Pogoń III Siedlce, która pokonała 2:1 Sępa Żelechów i w dalszym ciągu plasuje się na drugim miejscu.

Do sporej niespodzianki doszło w Krzymoszach, gdzie miejscowy Grodzisk podejmował drużynę Hutnika Huta Czechy. Krzymoszanie praktycznie od początku sezonu zajmowali jedno z najniższych miejsc w tabeli i do meczu z Hutnikiem przystępowali mając na koncie zaledwie 1 punkt. Wydawało się, że to goście będą w tym meczu faworytem. Do końca pierwszej połowy utrzymywał się jednak bezbramkowy remis.

W drugiej części spotkania dosyć szybko na prowadzenie wyszli gospodarze, po tym gdy do bramki przyjezdnych trafił Sebastian Głuchowski. Strata jednej bramki nie była na tyle dotkliwa by nie można było jej odrobić, jednak Hutnik nie był w stanie doprowadzić do remisu. Co gorsza dla podopiecznych trenera Roberta Kwiatkowskiego, w 76' minucie drugiego gola dla Grodziska zdobył Przemysław Lipiński. Goście co prawda zaliczyli trafienie kontaktowe 4 minuty później za sprawą Marcina Jedynaka, ale na wyrównanie nie starczyło już czasu. Dodatkowo w 86' minucie czerwoną kartkę ujrzał Mateusz Rękawek i Hutnik kończył ten mecz w osłabieniu.

Pawlik Jakub 90'+4
28' Domarecki Dawid
59' Hassan Yassin
1:2
(0:1)
Pogoń III Siedlce
Głodek Mikołaj 85'
18' Kosyl Jakub
78' Kalaciński Kacper
Płomień Dębe Wielkie
3:2
(1:1)
Jackiewicz Kacper 32'
Czajka Piotr 75'
Kryzhanivskyi Pavlo 85'
6' Szczęsny Karol
66' Piętka Kacper
1:3
(0:1)
Naumiuk Łukasz 85'
27' Kąca Filip
53' Kowalczyk Marcin
64' Maksimovich Aliaksandr
0:3
(0:0)
70' Karczmarek Bartosz
77' Wereszczyński Michał
89' Szcześniak Sebastian
Podlasie II Sokołów Podlaski
1:3
(1:1)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
Kozaczuk Jakub 7'
18' Zatorski Jakub
72' Dzięcielski Aleksander
87' Krasuski Kamil
Naprzód Skórzec
2:5
(2:3)
Borkowski Kacper 29'
Borkowski Kacper 41'

1' Szymański Szymon
22' Komar Przemysław
26' Szymański Szymon
45' Pietrzak Wojciech
56' Pietrzak Wojciech