Podsumowanie 17. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Za nami 17. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, która nie przyniosła większych niespodzianek. Drużyny z czołówki tabeli zgodnie wygrały swoje mecze, w derbach powiatu garwolińskiego Orzeł Unin zremisował 2:2 z Promnikiem Gończyce, a w jednym z ciekawszych meczów Sęp Żelechów uległ 1:3 Fenixowi Siennica.

Bardzo solidnie rundę wiosenną rozpoczęli piłkarze drużyny ŁDK Łosice. Trochę ponad tydzień temu grając na własnym terenie pokonali 4:0 Czarnych Węgrów, a w minioną niedzielę takim samym stosunkiem bramek rozprawili się z zamykającym ligową tabelę Kolektywem Oleśnica. Oleśniczanom nie pomógł atut własnego boiska i pomimo tego, że po pierwszej połowie przegrywali tylko 0:1, to w drugiej części spotkania na przestrzenie dziesięciu minut stracili aż 3 bramki. Wynik meczu otworzył w 28 minucie Przemysław Radziwonka, a następne trafienia dokładali Łukasz Naumiuk, Cezary Chraszcz i Bartłomiej Olędzki, kolejno w 68, 70 i 79 minucie.

Drużyna z Łosic zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów. W kolejnym meczu podopieczni trenera Jacka Izdebskiego będą podejmowali u siebie drugą drużyną Podlasia Sokołów Podlaski.

Toczyski Jacek 76'
47' Bobryk Kamil
54' Michalak Emil
60' Bobryk Jakub
63' Klewek Paweł
2:2
(1:1)
Promnik Gończyce
Kasprzak Kamil 6'
Żaczek Szymon 85'
11' Kasperczyk Dawid
66' Zackiewicz Bartosz
1:3
(1:1)
Licbarski Michał 43'
19' Osica Dariusz
60' Matak Dawid
71' Matak Dawid  (k)
0:0
(0:0)
Kolektyw OleśnicA
0:4
(0:1)
28' Radziwonka Przemysław
68' Naumiuk Łukasz
70' Chraszcz Cezary
79' Olędzki Bartłomiej
2:3
(1:1)
Pogoń II Siedlce
Skórka Jakub 30'
Panufnik Kamil 90'+3
14' Mucha Szymon
56' Krasnodębski Piotr
90' Jastrzębski Dawid
Podlasie II Sokołów PodlaskI
2:5
(1:1)
Retka Kacper 8'
Kur Robert 89'
21' Chemielewski Maciej
53' Kruszewski Michał