Zwycięstwo i komplet punktów po ostrym meczu z Uninem

W spotkaniu 23. kolejki Sęp Żelechów pokonał na wyjeździe Orła Unin 3:1. Bardzo dobre zawody rozegrał Konrad Owczarczyk, który już w pierwszej połowie wyprowadził gości na prowadzenie 1:0. Pomimo tego, że jeszcze przed przerwą gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania, to druga połowa przyniosła bramki jedynie Sępowi. Prowadzenie 2:1 zapewnił żelechowiakom Piotrek Mądry, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na K. Owczarczyku, a sam poszkodowany kilkanaście minut później ustalił wynik spotkania na 3:1 dla Sępa.

Orzeł Unin 1:3 (1:1) Sęp Żelechów
xxx - 2 K. Owczarczyk, P. Mądry (k)

Warto zaznaczyć, że mecz momentami był bardzo brutalny co spowodowało, że gospodarze kończyli spotkanie w dziewiątkę, po dwóch czerwonych kartkach za nieprzepisowe zagrania.