Iskra Kotuń - Sęp: beniaminek rozbity 1:9, popis strzelecki Stodulskiego

Drużyna Sępa Żelechów nie dała najmniejszych szans niedzielnemu rywalowi, którym był beniaminek ligi - Iskra Kotuń.  Gospodarze mogli mieć nadzieję na dobry wynik jeszcze do 30 minuty kiedy to remisowali z Sępem 1:1.

Wynik spotkania otworzył Piotrek Mądry, który trafił do bramki rywala już w 13 minucie. Iskra jednak błyskawicznie odpowiedziała za sprawą gola Andrzeja Parapura, który na listę strzelców wpisał się 180 sekund później. Remis 1:1 utrzymał się przez pół godziny, a później popis strzelecki powoli rozpoczęli podopieczni trenera Roberta Barańskiego. W pierwszej połowie meczu do bramki rywala trafił jeszcze Michał Jaworski i po raz drugi Piotrek Mądry.

Po zmianie stron kolejny raz trafił Jaworski oraz Damian Grzyb i wynik spotkania wskazywał już 1:4. Przed 70 minutą meczu indywidualny pokaz skuteczności rozpoczął Albert Stodulski. Napastnik Sępa w przeciągu trzynastu minut aż czterokrotnie pokonał bramkarza miejscowych. Drużyna Iskry od 50 minuty grała w osłabieniu bowiem czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Łokietek.

Gratulujemy wysokiej wygranej naszej drużynie i życzymy równie udanych występów w kolejnych spotkaniach.

Iskra Kotuń
1:9
(1:3)
:
:
Andrzej Parapura 16'
13' Piotr Mądry
22' Michał Jaworski
31' Piotr Mądry
53' Michał Jaworski
66' Damian Grzyb
68' Albert Stodulski
73' Albert Stodulski
76' Albert Stodulski
81' Albert Stodulski

Iskra: Szczepaniak M. - Czapski N., Iskra P., Lęgas A., Kuć Ł. - Łokietek K., Parapura A., Wójcik D., Walewski M. - Niewiatowski M. (58' Grzegorczyk M.), Boruciński M. (46' Hukowski T.)

Sęp: Wdowiak B. (15' Barański J.) - Chudek M. (65' Grzyb D.), Mądry P., Parzyszek M., Michalik P. - Szulc M. (60' Szewczak S.), Kot A., Słyk Sz. (65' Lesisz K.), Owczarczyk P. (79' Rudzki J.) - Jaworski M. (80' Zegadło S.), Stodulski A.