Czarni Węgrów - Sęp: wyjazdowa przegrana 1:3, gol Damiana Grzyba

Nasza drużyna w ostatnich tygodniach nie ma najlepszej passy i niestety w dniu dzisiejszym doznała czwartej z rzędu porażki ulegając na wyjeździe Czarnym Węgrów 1:3. Pomimo przewagi w posiadaniu piłki nie udało się nam wykorzystać kilku dobrych okazji na zdobycie gola co zemściło się w drugiej połowie meczu gdy rywale trzykrotnie  trafiali do bramki Sępa.

Ze względu na to, że mecz był rozgrywany w środku tygodnia, nie wszyscy piłkarze Sępa mieli możliwość wziąć w nim udział. W kadrze na dzisiejsze spotkanie zabrakło pięciu doświadczonych zawodników, tj. Alberta Bożka, Pawła Mazurka, Alberta Stodulskiego, Pawła Michalik i Michała Jaworskiego. Szansę gry dostali dużo młodsi piłkarze, dla których była to okazja aby nabierać doświadczenia w piłce seniorskiej.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem choć żelechowianie mieli dobre okazje do zdobycia gola. Po rozegraniu jednego ze stałych fragmentów gry, uderzona piłka trafiła w spojenie słupka i poprzeczki bramki Czarnych. Sytuacji sam na sam z Kubą Kupcem nie wykorzystał także Szymon Kowalski. Węgrowianie natomiast mieli jedną groźna akcję, po której futbolówka trafiła w słupek.

Strzelanie goli rozpoczęło się dopiero w drugiej części spotkania, niestety głównie w wykonaniu gospodarzy. W 71' minucie Rafał Komosa wykorzystał błąd Sihaga Sumita, który wyszedł zbyt daleko z bramki, i przelobował golkipera Sępa dając swojej drużynie prowadzenie 1:0. Ten sam zawodnik zdobył drugą bramkę w 77' minucie kończąc celnym uderzeniem akcję swojej drużyny. W 82' trzeciego gola dla Czarnych dołożył Dawid Sałasiński. Sęp miał w międzyczasie dwie dogodne akcje strzeleckie ale pierwszej nie wykorzystał Sebastian Wdowiak, a po strzale Szymona Kowalskiego piłka trafiła w słupek. Ostatecznie w 88' minucie honorowe trafienie dla Sępa zaliczył Damian Grzyb.