Sęp - Pogoń II Siedlce: przegrana 0:4 z liderem, hat-trick Mamisa

W meczu 7. kolejki spotkań niestety nie było niespodzianki i nasza drużyna przegrała 0:4 z Pogonią II Siedlce. Losy spotkania zostały rozstrzygnięcie w niespełna 7 minut pierwszej połowy, w trakcie których goście dwukrotnie wykorzystali przyznany im rzuty karny oraz zdobyli trzeciego gola po akcji lewym skrzydłem. Wynik spotkania ustalił w 68' Tomasz Mamis, dla którego było to także trzecie trafienie tego dnia.

Sęp rozpoczął mecz dosyć pewnie i starał się atakować. Groźne uderzenia oddawali Kuba Gałkowski i Damian Grzyb. Niestety już w 17' minucie gościom został przyznany dosyć wątpliwy rzut karny, którego na gola zamienił Tomasz Mamis. Zaledwie 5 minut później, już po ewidentnym faulu, siedlczanom została przyznana druga "jedenastka" i ponownie Tomasz Mamis był w stanie pokonać Dominika Kowalskiego. Niespełna 2 minuty później było już 0:3 gdy akcję gości celnym uderzeniem głową wykończył Dawid Dobrzański

W drugiej części spotkania Sęp starał się atakować ale dobrych okazji strzeleckich stworzył sobie niewiele. Dużo groźniejsi byli natomiast goście, jednak ostatecznie dołożyli jeszcze tylko jednego gola, a jego autorem został ponownie Tomasz Mamis, zaliczając hat-tricka.

sobota, 23 września 2023, 16:00
0:4
(0:3)
Pogoń II Siedlce
17' Mamis Tomasz (k)
22' Mamis Tomasz (k)
24' Dobrzański Dawid