Wektra Zbuczyn - Sęp: 3 gole Karczmarka, gospodarze wygrywają 6:1

W trzeciej wiosennej kolejce spotkań nasza drużyna rywalizowała na wyjeździe o ligowe punkty z drużyną Wektry Zbuczyn, która zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Niestety, nie był to udany mecz w naszym wykonaniu i ostatecznie ulegliśmy rywalowi 1:6. Jedyną bramkę dla naszej drużyny zdobył Albert Stodulski.

Wynik spotkania otworzył w 35. minucie Emil Michalak, który pewnie wykorzystał rzut karny przyznany gospodarzom. Można było jednak mieć wątpliwości czy faktycznie powinna zostać podyktowana ta "jedenastka". Zaledwie 4 minuty później zbuczynianie prowadzili już 2:0. Albert Bożek pośliznął się przy wyprowadzaniu piłki i chwilę później pierwszy raz tego dnia na listę strzelców wpisał się Bartosz Karczmarek.

Druga połowa meczu rozpoczęła się fatalnie dla Sępa. W 48. minucie straciliśmy gola, po tym jak Karczmarek skierował piłkę do naszej bramki bezpośrednio z rzutu rożnego. W 55. minucie Albert Stodulski zdołał co prawda zdobyć gola dla Sępa, ale późniejsze fragmenty meczu należały ponownie do gospodarzy. Drużyna Wektry zdominowała środek boiska i często wykorzystywała swoich szybkich skrzydłowych. W 61. minucie bardzo ładnym uderzeniem z około 40 metrów popisał się Paweł Klewek, podwyższająć prowadzenie gospodarzy na 4:1. W 70. minucie trzeciego swojego gola w tym meczu zdobył Karczmarek i było już 5:1. Wynik spotkania na 6:1 ustalił w 79. minucie Michał Bobryk.

sobota, 30 marca 2024, 12:00
Wektra Zbuczyn
6:1
(2:0)
Sęp Żelechów
Michalak Emil 35' (k)
Karczmarek Bartosz 39'
Karczmarek Bartosz 48'
Klewek Paweł 61'
Karczmarek Bartosz 70'
Bobryk Michał 79'
gole
55' Stodulski Albert
XVIII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ, SEZON 2023/24

Wektra: Zbieć E. - Bobryk J., Bobryk K. (77' Bogusz D.), Jasiński P. (70' Lada T.), Karczmarek B. (80' Skolimowski R.), Klewek P. (62' Lubelski H.), Lubelski M. (75' Bobryk M.), Michalak E., Piekutowski D., Wereszczyński M. (62' Musiejczuk K.), Zbieć K. (65' Prokurat D.)

Sęp: Kowalski D. - Bożek A. (69' Kryczka Sz.), Szewczak S., Grzyb D. (46' Wdowiak S.), Korgul A., Wdowiak B., Kowalski Sz. (77' Dadas K.), Król H., Licbarski M. (46' Stodulski A.), Słyk Sz., Gałkowski J.