Sęp - Jabłonianka Jabłonna Lacka: zdedcydowane zwycięstwo 9:2 w przedostatnim meczu sezonu

W ostatnim meczu obecnego sezonu, w którym w roli gospodarza zmierzyliśmy się na boisku w Gończycach z drużyną Jabłonianki Jabłonna Lacka, zaprezentowaliśmy się z bardzo dobrej strony. Pokonaliśmy rywala 9:2, a na listę strzelców dla Sępa wpisało się łącznie siedmiu piłkarzy. Po 2 gole zdobyli Albert Stodulski i Szymon Kowalski.

Cały mecz przebiegał pod dyktando naszej drużyny. Wynik spotkania już w 3. minucie otworzył Hubert Król, a następnie, kolejno w 10. i 24. minucie, podwyższyli go na 3:0 Szymon Kryczka i Kuba Gałkowski. Goście w ostatniej minucie pierwszej połowy zdołali zdobyć gola, gdy Mateusza Bryla pokonał Sylwester Niewiadomski.

Druga część spotkania to ponownie zdecydowana przewaga Sępa i podwyższanie prowadzenia. Niespełna dwie minuty po wznowieniu gry na 4:1 trafił Sebastian Wdowiak, a w 66. minucie Damian Grzyb podwyższył na 5:1. Nasi piłkarze zdobyli jeszcze 4 gole, a ich autorami byli na zmianę Albert Stodulski, Szymon Kowalski i Szymon Słyk. Jabłonianka w drugiej połowie była w stanie zdobyć drugą bramkę, której autorem był ponownie Sylwester Niewiadomski, jednak to było wszystko, na co było stać naszych rywali tego dnia.

gole
44' Niewiadomski Sylwester
70' Niewiadomski Sylwester
XXIX Kolejka Ligi Okręgowej, Sezon 2023/24

Sęp w imponującym stylu wygrywa 9:2 przedostatni mecz sezonu piłkarskiego 2023/24 w siedleckiej lidze okręgowej. Na zamknięcie rozgrywek, już za tydzień, zmierzymy się na wyjeździe z Jastrzębiem Żeliszew.

Sęp: Bryl M. - Dadas K., Gałkowski J. (46' Stodulski A.), Korgul A., Kowalski Sz. (88' Rodak S.), Król H., Kryczka Sz. (46' Grzyb D.), Licbarski M., Słyk Sz., Wdowiak B., Wdowiak S.

Jabłonianka: Benedykciuk A. - Chmielewski D., Głogowski M., Grądzki W., Lipski K., Michalczuk M., Niewiadomski S., Przybyszewski K., Strzała K., Świnarski R., Zawadzki M.,