Podlasie II Sokołów Podlaski - Sęp: mecz na piątkę... dla gospodarzy

Niestety nasza drużyna zaliczyła drugi w obecnym sezonie nieudany mecz wyjazdowy. W dniu dzisiejszym zmierzyliśmy się z Podlasiem II Sokołów Podlaski i ulegliśmy rywalowi wysoko bo aż 0:5.

Gospodarze już po pierwszej połowie prowadzili trzeba bramkami, z których dwie zdobyli w ostatnich fragmentach tej części spotkania. Po niespełna dziesięciu minutach drugiej połowy było już 4:0, a wynika meczu na 5:0 ustalił w 63. minucie Aleksander Jezierski. Zawodnik ten był autorem łącznie czterech goli jakie zdobyła drużyna z Sokołowa Podlaskiego.

sobota, 31 sierpnia 2024, 17:00