Fenix Siennica - Sęp: bez punktów na wyjeździe po przegranej 1:4, Dębowski z golem

Niestety w 8. kolejce spotkań nie udało nam się przełamać w meczach wyjazdowych i w rywalizacji z drużyną Fenixa Siennica kolejny raz musieliśmy pogodzić się z przegraną. Gospodarze już w pierwszej połowie zdobyli 2 gole i skutecznie powiększyli tą przewagę w drugiej części spotkania, wygrywając ostatecznie 4:1.

Wynik meczu otworzył już w 14. minucie Paweł Posiewka, a w 36. minucie Karol Szczęsny podwyższył prowadzenie Fenixa na 2:0. Po zmianie stron dosyć długo nie oglądaliśmy kolejnych goli. Dopiero na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry trzecią bramkę dla sienniczan zdobył Karol Pawlak. Sęp był w stanie odpowiedzieć golem Maksymiliana Dębowskiego (było to jego drugie trafienie w lidze) w 80. minucie, ale ostatnie słowo należało do gospodarzy. Wynik całego meczu na 4:1 ustalił w czwartej minucie doliczonego czasu Kacper Nastaga.

Nastaga Kacper 90'+4
80' Dębowski Maksymilian
VIII Kolejka spotkań ligi okręgowej, sezon 2024/25

Fenix: Jaworski M. - Sieradzki A. (70' Zyglarski P.), Markowski P., Szczęsny K., Osica D. (87' Okrzeja K.), Walas K., Miros B. (46' Witowski T.), Piętka K., Pasiewka P. (57' Nastaga K.), Piętka J.

Sęp: Kowalski Sz. - Wdowiak B., Licbarski M., Dadas K. (78' Mućka D.), Korgul A., Kowalski Sz. (46' Dębowski M.), Gendek Ł., Król H. (72' Słyk Sz.), Głodek M., Stodulski A., Gałkowski J. (55' Wdowiak S.)