Sęp - Watra Mrozy: wygrana 6:1 po słabszej pierwszej połowie i dużej skuteczności w drugiej

W meczu 7. kolejki spotkań nasza drużyna podejmowała w Żelechowie prowadzoną przez trenera Łukasza Hossa Watrę Mrozy. Goście byli nieco groźniejszą stroną w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem 1:1. Natomiast w drugiej części meczu Sęp w miarę szybko wyszedł na prowadzenie i zdominował rywali w ostatnim kwadransie, co przełożyło się na wygraną 6:1!

Król Hubert 85'
22' Kowalczyk Marcin
VII Kolejka spotkań ligi okręgowej, sezon 2024/25

Sęp: Bryl M. (46' Kowalski D.) - Mazurek P., Stodulski A. (63' Słyk Sz.), Licbarski M., Gałkowski J., Kowalski Sz. (61' Wdowiak S.), Gendek Ł. (75' Rodak S.), Korgul A. (85' Tratkiewicz M.), Głodek M., Grzyb D. (83' Mućka P.), Król H.

Watra: Zawolski M. (46' Grudziński D.), Gromysz M. (81' Witan J.), Kowalczyk M., Kasyl A., Żera Ł., Kowalczyk J., Żydkiewicz M. (81' Rakita A.), Kąca F., Chaieb R. (65' Rzyszkawicz A.), Maksimovich A.