Siatkarki z roczników 2012 i 2013 wystąpiły na Turnieju Niepodległościowym zorganizowanym przez UKS Jagiellończyk Biała Podlaska

11 listopada, w dniu ważnym dla Polski i Polaków, nasze młode siatkarki z roczników 2012 i 2013 zademonstrowały swoje umiejętności na Turnieju Niepodległościowym zorganizowanym przez UKS Jagiellończyk Biała Podlaska. W rozgrywkach wzięło udział łącznie 27 drużyn, z czego 15 w kategorii „dwójek” i 12 w kategorii „trójek”.

Nasz klub na turnieju reprezentowały 4 drużyny, po dwie w kategoriach „dwójek” i "trójek", a nad ich przygotowaniem czuwała trenerka Natalia Jurzysta.

Wśród „dwójek” wyróżniły się Basia Jurzysta i Nikola Rodak z KS „Sęp” Żelechów 1, które zajęły znakomite 2. miejsce. Również Lena Malitka i Jagoda Gałązka z KS „Sęp” Żelechów 2 pokazały duże zaangażowanie, zdobywając 8. miejsce. W kategorii „trójek” drużyna KS „Sęp” Żelechów 1 w składzie Maja Ciołek, Nikola Bogusz i Ola Jaworska wywalczyła 5. miejsce, a Lena Poszytek, Ola Kowal i Lena Anczarska z drużyny KS „Sęp” Żelechów 2 zajęły 8. miejsce.

Dwójki

  • KS „Sęp” Żelechów 1: Basia Jurzysta, Nikola Rodak
  • KS „Sęp” Żelechów 2: Lena Malitka, Jagoda Gałązka

Trójki

  • KS „Sęp” Żelechów 1: Maja Ciołek, Nikola Bogusz, Ola Jaworska
  • KS „Sęp” Żelechów 2: Lena Poszytek, Ola Kowal, Lena Anczarska

Turniej dostarczył wielu emocjonujących momentów, a nasze zawodniczki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, udowadniając, że ciężka praca na treningach przynosi efekty.

Gratulujemy naszym młodym siatkarkom świetnych wyników i dziękujemy rodzicom oraz trenerom za zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla Panów Arkadiusza Jurzysty, Mariusza Ciołka, Emila Jaworskiego i trenera Łukasza Bogusza za pomoc w organizacji przejazdu na turniej.