Nikola Bogusz i Maja Ciołek w gronie "Siatkarskich Diamentów" Mazowsza z rocznika 2012

W Warszawie odbyły się dzisiaj konsultacje szkoleniowe "Siatkarskie Diamenty" dla najbardziej obiecujących siatkarek z rocznika 2012 z regionu Mazowsza. Wydarzenie to, zorganizowane przez Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej, zgromadziło liczne talenty w tej dyscyplinie sportowej.

Miło nam poinformować, że wśród uczestniczek znalazły się także dwie nasze zawodniczki, podopieczne trenerki Natalii Jurzysty – Nikola Bogusz i Maja Ciołek. Dziewczyny miały okazję trenować pod okiem doświadczonego trenera Artura Wójcika, doskonaląc swoje umiejętności siatkarskie oraz korzystając z porad fizjoterapeuty.

Nikola Bogusz

Maja Ciołek

Kulminacyjnym punktem tego zgrupowania był turniej, który pozwolił młodym zawodniczkom na doświadczenie emocji związanych z rywalizacją sportową. Jako wyraz uznania, wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe koszulki.

Cieszymy się z tego sukcesu i serdecznie gratulujemy naszym młodym talentom oraz ich rodzicom. Wydarzenia takie jak "Siatkarskie Diamenty" nie tylko promują sport wśród młodzieży, ale również pozwalają na odkrywanie i rozwijanie młodych talentów siatkarskich na Mazowszu.