III miejsce siatkarek w turnieju Mazowieckiej Ligi Młodziczek rozgrywanym w Mińsku Mazowieckim

W Mińsku Mazowieckim odbył się kolejny turniej Mazowieckiej Ligi Młodziczek, gdzie nasza drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Bogusza, zaprezentowała swoje umiejętności, kończąc rywalizację na trzecim miejscu. To solidny wynik, który zapewnia nam utrzymanie w czwartej lidze.

W pięciu rozegranych meczach, nasze zawodniczki zanotowały trzy zwycięstwa i dwie porażki. Warto zwrócić uwagę na wygrane z Wisłą Płock i UKS Lesznowola II, które potwierdziły umiejętności i dobrą formę naszej drużyny. Spotkania z MKS Olimp Mińsk Mazowiecki oraz z mocnym zespołem Sparty Warszawa II były trudnymi starciami, ale dostarczyły cennych doświadczeń naszym zawodniczkom.

W kontekście weekendowych zmagań, awans do trzeciej ligi zapewnili sobie Sparta Warszawa II oraz MKS Mińsk Mazowiecki, podczas gdy UKS Lesznowola II i Wisła Płock spadają do piątej ligi.

-PrzeciwnikWynik 
Sęp ŻelechówWisła Płock2:0🟢
MKS Olimp Mińsk Mazowiecki1:2🔻
UKS Lesznowola II2:1🟢
Olimp Tłuszcz2:0🟢
Sparta Warszawa II0:2🔻

Następny, a zarazem ostatni turniej ligowy tej edycji, odbędzie się w dniach 3-4 lutego. W międzyczasie nasza drużyna nie spocznie na laurach – planuje wziąć udział w tegorocznej edycji turnieju Als Ryki. To doskonała okazja, aby nasze młode zawodniczki mogły dalej rozwijać swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia na arenie siatkarskiej.