Siatkarki Sępa wygrywają turniej Snajper Volleyball Cup w kategoriach "dwójek" i "trójek"

W dniu wczorajszym nasze młodsze siatkarki wzięły udział w turnieju Snajper Volleyball Cup organizowanym po raz pierwszy przez Klub Sportowy Snajper Sośninka. Rozgrywki toczyły się w kategoriach "dwójek" i "trójek", a nasz klub wystawił po dwie drużyny w każdej z nich.

Udział w turnieju wzięły zawodniczki z pięciu miejscowości, tj: Pilawy, Gończyc, Sośninki, Garwolina i Żelechowa. Nasza siatkarki zdominowły całe rozgrywki zajmując I i III miejsce w kategorii "dwójek" oraz I i II miejsce w kategorii "trójek", Nilola Rodak i Nikola Bogusz zostały wyróżnione nagrodami MVP turnieju!

Warto także zaznaczyć, że w barwach Snajpera zagrały inne nasze zawodniczki: Agatka Rybicka, Zuzia Guzowska i Lena Poświata, reprezentujące wczoraj swój macierzysty klub. Zuzia i Agatka wywalczyły II miejsce w "dwójkach", a Lena III miejsce w "trojkach".

Gratulacje dla wszystkich naszych siatkarek kolejnego udanego występu :)

Dwójki

 1. Sęp Żelechów 1
 2. Snajper Sośninka 1
 3. Sęp Żelechów 2

Sęp Żelechów 1

 • Nikola Rodak,
 • Basia Jurzysta

Sęp Żelechów 2

 • Zuzia Polak
 • Maja Łokietek
 • Jagoda Gałązka

Trójki

 1. Sęp Żelechów 1
 2. Sęp Żelechów 2
 3. Snajper Sośninka 1

Sęp Żelechów 1:

 • Maja Ciołek,
 • Nikola Bogusz
 • Ola Jaworska
 • Julia Walkiewicz

Sęp Żelechów 2

 • Lena Poszytek
 • Ola Kowal
 • Lena Anczarska
 • Amelia Dziubak