Wygrana 3:1 z Ósemką Siedlce w II Wojewódzkiej Lidze Kadetek 2024/25

Kolejny bardzo dobry występ zanotowały nasze siatkarki, które w dniu dzisiejszym zmierzyły się w Żelechowie z drużyną Ósemki Siedlce, w ramach rozgrywek II Wojewódzkiej Lidze Kadetek 2024/25. Co prawda po bardzo wyrównanym pierwszym secie przegrywaliśmy 0:1, ale w następnych to już my byliśmy górą i ostatecznie pokonaliśmy nasze rywalki 3:1!

Pierwszy set dzisiejszego meczu był niezwykle wyrównany i o jego wyniku musiała zadecydować gra na przewagi. W tej niestety nieco lepsze okazały się siatkarki z Siedlce, wygrywając ostatecznie 25:27. Drugi set także dostarczył sporo emocji. Nasze rywalki wypracowały sobie nieznaczną przewagę punktową i wydawało się, że będą zmierzały po wygraną. Podopieczne trenera Łukasza Bogusza były jednak w stanie nie tylko odrobić straty w końcówce seta, ale także wyjść na prowadzenie i finalnie wygrać go 25:23!

W secie trzecim drużyna Ósemki starała się nawiązać walkę, jednak nasza dziewczyny były tym razem już widocznie lepsze i wygrały go 25:20. Ostatni - czwarty - set dzisiejszego meczu to już dominacja naszych siatkarek. W pewnym momencie wynik pokazywał przewagę 24:16. Ostatecznie siedlczanki serią czterech kolejnych udanych akcji zdołały zminimalizować tą stratę, ale ostatnie słowa należało do zawodniczek Sępa, które zdobyły punkt decydujący o wygranej 25:20 w tym secie oraz wygranej 3:1 w całym meczu. Gratulacje!