Patryk Seroczyński ponownie bramkarzem pierwszej drużyny Sępa Żelechów

Marcin Sągol

Po tym jak z prowadzenia pierwszego zespołu Sępa Żelechów zrezygnował trener Robert Barański, z drużyny odszedł również nasz podstawowy bramkarz w ostatnich sezonach Jan Barański. Lukę tą trzeba było szybko zapełnić i miło nam jest poinformować, że żelechowskiej bramki w rozpoczynających się rozgrywkach będzie ponownie strzegł Patryk Seroczyński.

Patryk opuścił naszą drużynę jesienią 2018 roku kiedy to zdecydował się spróbować swoich sił w drużynie ówczesnego beniaminka IV ligi Orła Unin. Następnie przeszedł do Orła na zasadzie transferu definitywnego. W poprzednim sezonie został wypożyczony do grającego w lidze okręgowej Zrywu Sobolew by ostatecznie trafić ponownie Sępa Żelechów. Wierzymy, że Patryk będzie silnym punktem naszej drużyny i przyczyni się do osiągnięcia wielu sukcesów czego jemu i całej drużynie życzymy.

Witamy ponownie w Sępie!