Sihag Sumit dołącza do kadry pierwszej drużyny Sępa Żelechów i debiutuje w meczu z Fenixem

Marcin Sągol

Miło jest nam zakomunikować, że w ostatnich dniach udało się dopełnić wszystkich niezbędnych formalności i już oficjalnie do kadry pierwszej drużyny dołączył Sihag Sumit. Sumit pochodzi z Indii gdzie występował w klubie Real Kashmir FC na pozycji bramkarza. W ostatnich miesiącach rozwijał swoje umiejętności w Międzynarodowej Akademii Piłkarskiej SportsMate360.

Nasza drużyna miała okazję zmierzyć się z zespołem akademii SportsMate360 w trakcie okresu przygotowawczego, podczas którego mieliśmy okazję obserwować występy Sumita. Następnie dołączył on do kadry Sępa, aby wystąpić w niektórych meczach kontrolnych. Niestety ze względu na dużą ilość czasochłonnych formalności, nie było możliwe, aby Sumit dołączył do drużyny na początku rundy wiosennej.

W minionym tygodniu udało nam się dopełnić wszystkich pozostałych formalności i z przyjemnością informujemy, że Sihag Sumit oficjalnie dołączył do kadry pierwszej drużyny Sępa Żelechów, a także rozegrał już swój pierwszy mecz w barwach Sępa strzegąc bramki w dzisiejszym spotkaniu z Fenixem Siennica. Sumit obok Patryka Seroczyńskiego i Dominika Kowalskiego będzie stanowił o sile naszych golkiperów. Witamy i życzymy samych sukcesów!