II Turniej o mistrzostwo MiG Żelechów - wyniki VII kolejki.

Siódma kolejka miała być tą, która zadecyduje o tym czy drużyna Grubych Grubszych umocni się na pozycji lidera i tym samym przybliży się do ostatecznego triumfu w całej lidze. Jak się okazało po pierwszym z dzisiejszych spotkań, w którym wspomniany team zmierzył się z Mil-Marem, kwestia zwycięzcy rozgrywek pozostaje cały czas otwarta ...

Drużyna Mil-Maru wiedziała, że ewentualna porażka w dzisiejszym meczu, może znacznie oddalić ich od czołowych miejsc oraz pogrzebać marzenie o wygraniu całej ligi. Od początku meczu grali skupieni i nie pozwalali przeciwnikom na stworzenie poważniejszego zagrożenia pod swoją bramką. Niestety Grubi Grubsi radzili sobie w defensywie równie dobrze i przez pierwsze kilkanaście minut mogliśmy oglądać walkę w środkowej strefie boiska. Sporadycznie komuś udawało się oddać strzał w światło bramki jednak nie mógł on zagrozić żadnemu z bramkarzy.

Z upływem czasu gra nabierała tempa. Często dochodziło do ostrych starć pomiędzy graczami przez co sędziowie mięli coraz więcej zajęcia. Po 13 minutach gry mogliśmy być świadkami pierwszego udanego strzału i zdobyciem gola. Piłkarze Grubych Grubszych po odebraniu piłki rywalom, wyprowadzili szybką kontrę. Mil Mar nie zdołał ustawić się do obrony i w rezultacie na 11:48 min. do końca spotkania przegrywał 0:1.

Grubi Grubsi starali się kontrolować przebieg gry jednak ich przeciwnicy nie zamierzali rezygnować z wygranej w tym meczu. Kilka razy zawodnicy Mil-Maru groźnie uderzali z dystansu. Niestety na drodze piłki zawsze stawał Grzegorz Frankowski, który kilka razy popisał się udanymi interwencjami. Na niespełna 8 minut przed końcową syreną dochodzi do zamieszania w polu bramkowym Grubych Grubszych. Piłka zostaje uderzona przez jednego z zawodników Mil-Maru i po rykoszecie wpada do bramki! Mamy remis!

Po zdobyciu wyrównującego gola Mil-Mar jeszcze pewniej zaatakował. W 20 minucie ponownie sytuacja w polu bramkowym Grzegorza Frankowskiego. Zawodnik Grubych Grubszych zagrywa piłę ręką jednak sędzia nie dyktuje rzutu karnego! Trzy minuty później bardzo podobna sytuacja i ponownie zagranie ręką. Kolejny raz sędziowie nie odgwizdują rzutu karnego. Graczy Mil-Maru zaczęły ponosić emocje i w samej końcówce ponownie musieli interweniować sędziowie. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ już zmianie. Wynik który można uznać za niesprawiedliwy gdyż dwukrotnie piłkarzom Mil-Maru odebrano możliwość wykonania rzutu karnego.

Grubi Grubsi 1:1 Mil-Mar (50%-50%)

Ekipa Mocne Uderzenie 6:3 Żbik (55%-45%)

Iniemamocni 0:4 Świt-Rol (45%-55%)

Rol-Tys 11:0 Belfry (60%-40%)

Drink Team 0:9 Iskra (40%-60%)

Semina 4:1 Green Team (55%-45%)

* procenty przedstawiają posiadanie piłki.