P. Mazurek: skupiamy się, by mocno wystartować w przyszłej rundzie

O wczorajszym okazałym zwycięstwie 8:1 nad drużyną Jastrzębia Żeliszew możemy przeczytać także w lokalnych mediach, dla których krótkich wypowiedzi pomeczowych udzieli dwaj nasi piłkarze, tj. Paweł Mazurek i Albert Stodulski. Przypomnijmy, że zarówno Paweł jak i Albert zdobyli wczoraj po jednym golu.

Zdominowaliśmy rywala. Byliśmy lepsi w każdym aspekcie, chociaż nie ustrzegliśmy się błędów. Cieszy nas okazałe zwycięstwo na koniec rundy. Pracujemy dalej nad jeszcze lepszą postawą na wiosnę. Cała drużyna zagrała dobre spotkanie, jednak mam wrażenie, że rywale mieli duży problem ze skompletowaniem składu, więc nam bardzo pomogli. Skupiamy się, by mocno wystartować w przyszłej rundzie.

Źródło: egarwolin.pl

Pełna treści artykuły dostępna pod tym linkiem

Mecz z Jastrzębiem to nasza dominacja. Rywal w pierwszej połowie miał jedną akcję, w której dobrze zachował się nasz bramkarz. My stworzyliśmy sobie kilka sytuacji, z których cztery wykorzystaliśmy. Po przerwie byliśmy skoncentrowani i nadal chcieliśmy strzelać, dzięki czemu udało się dołożyć kolejne cztery trafienia. Fajnie, że mecz ułożyliśmy pod swoje dyktando i mogli wejść Ci co mniej grali.

Zeszło się trochę zanim weszliśmy na właściwe tory. Myślę że na wiosnę zaczniemy od samego początku mocno. Pod koniec rundy jesiennej udowodniliśmy, że mamy dobrą drużynę.

Źródło: sportgarwolin.pl