R. Barański: Mieliśmy więcej klarownych sytuacji, jednak nie udało się tego sfinalizować

W ostatnim numerze tygodnika Twój Głos trener Robert Barański podsumował krótko ostatni mecz Sępa Żelechów, w którym prowadzona przez niego drużyna zremisowała 1:1 z Watrą Mrozy.

R. Barański: Mieliśmy więcej klarownych sytuacji, jednak nie udało się tego sfinalizować. Łapaliśmy się za głowy w samej końcówce, kiedy to Mateusz Szwej zamiast trafić w normalny sposób próbował piętką przesądzić o wyniku zawodów. W ostatnich 20 minutach dusiliśmy przeciwników. Bramka wisiała w powietrzu, jednak się nie udało.

Goście nastawili się na defensywę. Oddali nam połowę i okopali się na swoich pozycjach. Stanęli mocno z tyłu i trudno było przełamać ich obronę.

Gol na 1:1, to nasza niefrasobliwość. Obrońca miał piłkę "na nodze". Wybił za słabo i goście wykorzystali zamieszanie podbramkowe.

Źródło: Twój Głos