Zapowiedź 18. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Marcin Sągol

Po ustabilizowaniu się warunków pogodowych drużyny siędleckiej ligi okręgowej wracają do nadrabiania zaległości meczowych z ostatnich tygodni. Już w najbliższą środę 27 kwietnia zostanie rozegrana 18. kolejka spotkań, która pierwotnie była zaplanowana na 2-3 kwietnia ale obite opady śniegu uniemożliwiły wtedy występy drużyn.

Wszystkie środowe spotkania rozpoczną się o godzinie 17:30. Podopieczni trenera Pawła Trojeckiego zagrają na własnym terenie podejmując dobrze nam znanego rywala jeszcze z występów w "A" klasie, tj. drużynę Kosovii Kosów Lacki, która w tegorocznych występach zanotowała 1 wygraną i 3 porażki (w tym jedna przez walkower w zweryfikowanym meczu ze Zrywem Sobolew). Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie Marcin Protasewicz, Krzysztof Borkowski o Stanisław Witkowski.

20 kwietnia został już rozegrany zaległy mecz pomiędzy Wektrą Zbuczyn i Jastrzębiem Żeliszew, który zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 6:2. Goście kończyli to spotkanie w dziesięciu po czerwonej kartce dla Łukasza Krasnodębskiego w 87' minucie, która była konsekwencją otrzymania drugiej żółtej.

Mecze środowe, 20 kwietnia:

Wektra Zbuczyn  6:2  Jastrząb Żeliszew

Mecze środowe, 27 kwietnia:

Kolektyw Oleśnica  -  Wilga Miastków Kościelny, godz. 17:30
Zryw Sobolew  -  Orzeł Unin, godz. 17:30
Sęp Żelechów  -  Kosovia Kosów Lacki, godz. 17:30
MKS Małkinia  -  Polonez Mordy, godz. 17:30
Jabłonianka Jabłonna Lacka  -  Czarni Węgrów, godz. 17:30
Mazovia II Mińsk Mazowiecki  -  Hutnik Huta Czechy, godz. 17:30
Watra Mrozy  -  Fenix Siennica, godz. 17:30