Zapowiedź 11. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Marcin Sągol

W rozpoczynający się weekend zapraszamy do śledzenia zmagań piłkarskich w siedleckiej lidze okręgowej i rozgrywanych w sobotę i niedzielę meczów 11. kolejki spotkań. Tym razem nie będziemy mogli obejrzeć w akcji lidera tabeli drużyny Orła Unin, która zgodnie z terminarzem pauzuje.

Występ naszej drużyny będzie można obejrzeć w niedzielne południe w Żelechowie. Sęp zmierzy się z zajmującą piąte miejsce w tabeli drużyną MKS-u Małkinia, która tydzień temu uległa na własnym terenie 2:3 Kosovii Kosów Lacki. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie Damian Śliwiński. Marcin Protasewicz i Tomasz Seredziuk.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz i przypominamy, że można wesprzeć nasz klub darowizną, za którą można otrzymać upominek. Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

Mecze sobotnie, 22 października:

Wilga Miastków Kościelny - Czarni Węgrów, godz. 11:00
Kolektyw Oleśnica - Hutnik Huta Czechy, godz. 15:00

Mecze niedzielne, 23 października:

Sęp Żelechów - MKS Małkinia, godz. 11:00
Fenix Siennica - Watra Mrozy, godz. 12:00
ULKS Gołąbek - Wektra Zbuczyn, godz. 13:00
Kosovia Kosów Lacki - Zryw Sobolew, godz. 14:00
Jastrząb Żeliszew - ŁDK Łosice, godz. 15:30

Pauzuje: Orzeł Unin