Warto zobaczyć: mecz z liderem tabeli drużyną Orła Unin w sobotę 29 kwietnia o godzinie 10:00

Marcin Sągol

Wszystkich kibiców piłki nożnej, którzy będą spędzali pierwsze dni długiego kwietniowo-majowego weekendu w okolicach Unina, zachęcamy do wybrania się w sobotnie przedpołudnie na mecz, w którym aktualny lider tabeli w siedleckiej lidze okręgowej, Orzeł Unin, będzie podejmował w derbach powiatu garwolińskiego zajmującego trzecie miejsce Sępa Żelechów.

Obie drużyny w ligowej tabeli dzieli zaledwie 5 punktów różnicy przy czym Sęp ma obecnie o 1 mecz rozegrany mniej. Dla obu ekip jest to więc bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o mistrzostwo ligi. Podopieczni trenerów Janusza Kowalskiego i Tomasza Gugały rozpoczną boiskową rywalizację już jutro o godzinie 10:00. Nad prawidłowym przebiegiem meczu będzie czuwała trójka sędziowska w składzie Karol Wójcik, Paweł Wasiluk i Paweł Wrochna. Zachęcamy do oglądania spotkania i wspierania naszej drużyny dopingiem.

W bieżącym roku (runda wiosenna) drużyna Orła Unin rozegrała o jeden ligowy mecz więcej od Sępa, który w miniony weekend pauzował ze względu na wolny termin. Piłkarze Orła w sześciu spotkaniach dwukrotnie wygrywali, zanotowali aż 3 remisy i jedną przegraną. Nasza drużyna ma bilans nieco lepszy i może pochwalić się trzema zwycięstwami oraz jednym meczem zremisowanym i jednym przegranym.

Wyniki meczów w rundzie wiosennej sezonu 2022/23

Orzeł Unin

PrzeciwnikWynikD/W
MKS Małkinia0:0D
Zryw Sobolew3:3W
Hutnik Huta Czechy6:2🟢D
ULKS Gołąbek0:1🔴W
Kolektyw Oleśnica4:2🟢D
Kosovia Kosów Lacki1:1W

Sęp Żelechów

PrzeciwnikWynikD/W
Kosovia Kosów lacki5:2🟢D
Wektra Zbuczyn1:1D
Jastrząb Żeliszew2:1🟢W
Wilga Miastków Kościelny1:0🟢D
Fenix Siennica1:2🔴W

Zdobywcy goli w rundzie wiosennej sezonu 2022/23

Orzeł Unin

Imię i nazwisko piłkarzaGole
Kowalski Jakub2
Poszytek Piotr2
Dobrowolski Denis1
Głaszczka Dawid1
Kasprzak Kamil1
Mikulski Filip1
Nowak Sebastian1
Parzyszek Krystian1
Szczęśniak Bartłomiej1
Wielgosz Rafał1
Żaczek Szymon1

Sęp Żelechów

Imię i nazwisko piłkarzaGole
Stodulski Albert3
Gałkowski Jakub2
Jaworski Michał1
Kowalski Szymon1
Licbarski Michał1
Mazurek Paweł1

Skrót meczu 7. kolejki spotkań (runda jesienna) sezonu siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23