Zapowiedź 19. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Marcin Sągol

W najbliższy świąteczny i nieco dłuższy weekend zapraszamy do śledzenia meczów 19. kolejki spotkań w siedleckiej lidze okręgowej. Wszystkie spotkania zostały zaplanowane na sobotę 8 kwietnia i rozpoczną się pomiędzy godzinami 12:00 a 15:00. Pogoda zapowiada się w miarę dobra także zachęcamy do wybrania się na ligowe boiska.

Wydawało się, że nasza drużyna po rozegraniu 2 meczów w roli gospodarza na boisku w Gończycach w końcu będzie mogła zaprezentować się na własnym obiekcie. Niestety obfite opady deszczu ponownie pokrzyżowały te plany i kolejny raz rozegramy mecz w Gończycach.

W sobotę o godzinie 12:00 Sęp w derbach powiatu garwolińskiego zmierzy się z Wilgą Miastków Kościelny. W rundzie jesiennej byliśmy lepsi od rywala pokonując go w spotkaniu rozgrywanym w Uninie 2:0. Wilga obecnie zajmuje 14. miejsce w tabeli z dorobkiem czternastu punktów. W minionej kolejce nie rozegrała swojego meczu z Kolektywem Oleśnica gdyż ten zdecydował się oddać go walkowerem. Sobotni mecz poprowadzi trójka sędziowska w składzie Tomasz Seredziuk, Marcin Protasewicz i Emilia Niedziałek.

Mecze sobotnie, 8 kwietnia:

Sęp Żelechów - Wilga Miastków Kościelny, godz. 12:00
Kosovia Kosów Lacki - Fenix Siennica, godz. 14:00
MKS Małkinia - ŁDK Łosice, godz. 14:30
Jastrząb Żeliszew - Wektra Zbuczyn, godz. 15:00
ULKS Gołąbek - Orzeł Unin, godz. 15:00
Hutnik Huta Czechy - Watra Mrozy, godz. 15:00
Zryw Sobolew - Czarni Węgrów, godz. 15:00

Pauzuje: Kolektyw Oleśnica