Zapowiedź 23. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Już jutro zainaugurowana zostanie 23. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, a drużynami które jako pierwsze wybiegną na boisko będą ULKS Gołąbek i MKS Małkinia. Patrząc na zestawienie par w tej kolejce wydaj się, że większość meczów powinna być dosyć wyrównana co powinno przełożyć się na zdecydowanie ciekawsze widowiska.

Nasza drużyna na półmetku rundy wiosennej rozegra w sobotę pierwszy oficjalny mecz w tym roku na własnym boisku. Będzie to jedna z nielicznych okazji w tej rundzie aby móc obejrzeć naszych piłkarzy grających w Żelechowie bowiem 3 kolejne spotkania rozegrają oni na wyjazdach. 

Po trudnym meczu w miniony weekend z Orłem Unin tym razem również nie będzie łatwo ponieważ będziemy podejmowali zajmującą drugie miejsce w tabeli drużynę Watry Mrozy, prowadzoną przez trenera Jaromira Kostrzewę. Mrozianie mogą pochwalić się serią sześciu kolejnych meczów bez porażki z czego 4 wygrali i 2 zremisowali. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Watra jest trzecią ekipą w lidze pod względem skuteczności - zdobyli dotychczas łącznie 52 gole. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:30, a poprowadzi go trójka sędziowska w składzie Łukasz Firus, Tomasz Jastrzębski i Dawid Ornoch. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy na jutrzejszy mecz i zachęcamy do wspierania naszych piłkarzy dopingiem.

Mecze sobotnie, 6 maja:

ULKS Gołąbek - MKS Małkinia, godz. 17:00
Sęp Żelechów - Watra Mrozy, godz. 17:30
Kolektyw Oleśnica - ŁDK Łosice, godz. 17:30

Mecze niedzielne, 7 maja:

Jastrząb Żeliszew - Orzeł Unin, godz. 12:00
Kosovia Kosów Lacki - Czarni Węgrów, godz. 16:00
Hutnik Huta Czechy - Zryw Sobolew, godz. 16:00
Wektra Zbuczyn - Fenix Siennica, godz. 17:30

Pauzuje: Wilga Miastków Kościelny