Zapowiedź 27. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

W ostatni majowy weekend rozegrana zostanie 27. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej. Tym razem pauzować będzie drużyna Watry Mrozy, a więc lider tabeli, co daje szansę innym ekipom na zmniejszenie straty punktowej do drużyny prowadzonej przez trenera Jaromira Kostrzewy. Realne szanse na walkę o mistrzostwo ligi z mrozianami ma jednak jedynie Orzeł Unin.

Po dłuższej przerwie z występami naszej drużyny w Żelechowie, już w najbliższą niedzielę piłkarze Sępa ponownie zagrają na własnym terenie. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko, bowiem podopieczni trenera Tomasza Gugały w derbach powiatu garwolińskiego będą podejmowali zespół Zrywu Sobolew. Jesienią wyjazdowy mecz przegraliśmy 0:1 i był to jeden ze słabszych występów naszej drużyny w tamtej rundzie. Tym razem liczymy na dużo bardziej udaną rywalizację. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 15:00, a sędziować go będą Daniel Miler, Damian Śliwiński i Grzegorz Męczyński. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do oglądania i dopingowania naszych piłkarzy.

Mecze sobotnie, 27 maja:

Kolektyw Oleśnica - ULKS Gołąbek, godz. 12:00
Fenix Siennica - Czarni Węgrów, godz. 16:00
Orzeł Unin - Wektra Zbuczyn, godz. 17:00

Mecze niedzielne, 28 maja:

Jastrząb Żeliszew - MKS Małkinia, godz. 14:00
Sęp Żelechów - Zryw Sobolew, godz. 15:00
Kosovia Kosów Lacki - Hutnik Huta Czechy, godz. 17:00
Wilga Miastków Kościelny - ŁDK Łosice, godz. 18:00

Pauzuje: Watra Mrozy