Zapowiedź 7. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Marcin Sągol

Najbliższa, siódma kolejka spotkań zainaugurowana zostanie dosyć nietypowo bo w środę 20 września. Tego dnia na boisko wybiegną Hutnik Huta Czechy i półfinalista Okręgowego Pucharu Polski drużyna MKS Małkinia. Pozostałe mecze już standardowo odbędą się w sobotę i niedzielę.

Przed naszą drużyną w najbliższą sobotę zapewne niezwykle ciekawy i wymagający mecz. Zagramy na własnym terenie z liderem tabeli - Pogonią II Siedlce. Siedlczanie to obecnie zdecydowanie najlepsza i najrówniej grająca ekipa, która także będzie faworytem do mistrzostwa jesieni. Podopieczni trenera Jaromira Kostrzewy wygrali wszystkie dotychczasowe mecze i mogą pochwalić się statystykami w postaci 35 zdobytych goli i tylko 2 straconymi. Historycznie różnie układały się spotkania Sępa i Pogoni II ale naszej drużynie ogólnie dobrze grało się przeciwko wymagającym rywalom. Miejmy nadzieję, że zaprezentujemy się solidnie na własnym boisku. Spotkanie poprowadzi trójka sędziowska w składzie Przemysław Wójcicki, Arkadiusz Boruciński i Kamil Przedlacki.

Mecze środowe, 20 września:

Hutnik Huta Czechy - ŁDK Łosice, godz. 16:00

Mecze sobotnie, 23 września:

Kolektyw Oleśnica - Jastrząb Żeliszew, godz. 16:00
Podlasie II Sokołów Podlaski - Czarni Węgrów, godz. 16:00
Sęp Żelechów - Pogoń II Siedlce, godz. 16:00

Mecze niedzielne, 24 września:

Fenix Siennica - ULKS Gołąbek, godz. 12:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Promnik Gończyce, godz. 15:00
MKS Małkinia - Orzeł Unin, godz. 16:00
Wektra Zbuczyn - Zryw Sobolew, godz. 16:00