Zapowiedź 19. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Marcin Sągol

W drugi kwietniowy weekend rozegrana zostanie 19. kolejka spotkań w siedleckiej  lidzie okręgowej. Jednym z ciekawszych meczów wydaje się być ten z udziałem Hutnika Huta Czechy i Wektry Zbuczyn. Piłkarze Hutnika tydzień temu nieznacznie bo tylko 0:1 ulegli wiceliderowi Fenixowi Siennica i być może tym razem pokuszą się o korzystniejszy wynik z zajmującą trzecie miejsce Wektrą. Spotkanie to zostanie rozegrane w sobotę o godzinie 16:00.

Przed naszą drużyną drugie w rundzie wiosennej derby powiatu garwolińskiego. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00 będziemy podejmować w Żelechowie ekipę Zrywu Sobolew, prowadzoną obecnie przez trenera Marcina Cieślę. Sobolewianie tegoroczne rozgrywki rozpoczęli od wygranej 3:2 z Podlasiem II Sokołów Podlaski. Następnie zremisowali 0:0 z MKS Małknia i tydzień temu ulegli 1:2 Jabłoniance Jabłonna Lacka. Pomimo tendencji spadkowej w kontekście wyników Zrywu, z pewnością czeka nas trudny mecz.

Wszystkich kibiców Sępa zapraszamy w niedzielne popołudnie do oglądania meczu i wspierania naszych piłkarzy dopingiem. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów będzie czuwać trójka sędziowska w składzie Arkadiusz Boruciński, Krystian Przedlacki i Daniel Stradczuk.

Mecze sobotnie, 6 kwietnia:

Hutnik Huta Czechy - Wektra Zbuczyn, godz. 16:00
Fenix Siennica - Jastrząb Żeliszew, godz. 16:30
Podlasie II Sokołów Podlaski - Pogoń II Siedlce, godz. 16:30

Mecze niedzielne, 7 kwietnia:

Sęp Żelechów - Zryw Sobolew, godz. 16:00
MKS Małkinia - ŁDK Łosice, godz. 16:00
Czarni Węgrów - Orzeł Unin, godz. 16:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka - ULKS Gołąbek, godz. 16:30

Mecze środowe, 15 maja:

Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce, godz. 19:00