Zapowiedź 24. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Wypczoczęci po długim majowym weekendzie wracamy do śeldzenia zmagań w siedleckiej lidze okręgowej. Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana 24. kolejka spotkań, w której odbędzie się niezwykle ciekawy mecz. Zmierzą się w nim drużyny z pierwszego i trzeciego miejsca w tabeli, a więc Pogoń II Siedlce i Fenix Siennica.

Nasza drużyna w niedzielę rozegra drugi z rzędu mecz derbowy. Tym razem Sęp zmierzy się na wyjeździe z prowadzonym przez trenera Rafała Głąbickiego Orłem Unin. Nasz najbliższy rywal w ostatnich tygodniach zanotował serię trzech kolejnych wygranych, pokonując kolejno Czarnych Węgrów, Kolektyw Oleśnica i Jabłoniankę Jabłonna Lacka. Warto tu zauważyć, że są to drużyny z dołu ligowej tabeli i trudno ocenić, jak Orzeł wypadnie z nieco silniejszym przeciwnikiem, jakim z pewnością będzie Sęp. W rundzie wiosennej pokonaliśmy Orła w Żelechowie stosunkiem bramek 3:1 i był to wtedy także mecz, w którym przełamaliśmy naszą serię kilku kolejnych porażek. Miejmy nadzieję, że w rewanżu na boisku rywala zaprezentujemy się solidnie i powalczymy o komplet punktów.

Derby rozpoczną się w niedzielę o godzinie 12:00. Sędziować będą Łukasz Firus, Krzysztof Borkowski i Sebastian Maciołek. Wszystkich kibiców zachęcamy do wybrania się do Unina i wspierania naszej drużyny dopingiem :)

Ostatnie mecze Orła 
Jabłonianka Jabłonna L.1:4Orzeł Unin🟢
Orzeł Unin3:1Kolektyw Oleśnica🟢
Czarni Węgrów0:4Orzeł Unin🟢
Jastrząb Żeliszew3:2Orzeł Unin🔻
Orzeł Unin2:2Promnik Gończyce
Ostatnie mecze Sępa 
Sęp Żelechów 3:0Promnik Gończyce🟢
Pogoń II Siedlce 10:1Sęp Żelechów🔻
Sęp Żelechów 1:2ŁDK Łosice🔻
ULKS Gołąbek1:2Sęp Żelechów🟢
Sęp Żelechów1:1Zryw Sobolew

Mecze sobotnie, 11 maja:

Kolektyw Oleśnica - MKS Małkinia, godz. 18:00

Mecze niedzielne, 12 maja:

Jastrząb Żeliszew - Podlasie II Sokołów Podlaski, godz. 11:00
Pogoń II Siedlce - Fenix Siennica, godz. 11:00
Orzeł Unin - Sęp Żelechów, godz. 12:00
Promnik Gończyce - Hutnik Huta Czechy, godz. 15:30
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka, godz. 16:00
ŁDK Łosice - Wektra Zbuczyn, godz. 17:00
ULKS Gołąbek - Zryw Sobolew, godz. 17:00