Zapowiedź 28. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Marcin Sągol

Jesteśmy już na ostatniej prostej, która prowadzi nas do zakończenia sezonu piłkarskiego 2023/24 w siedleckiej lidze okręgowej. W najbliższy weekend zostanie rozegrana 28. kolejka spotkań, będąca pierwszą z trzech ostatnich. Najciekawiej zapowiadającym się meczem są derby powiatu garwolińskiego, w których zmierzą się Orzeł Unin i Zryw Sobolew.

Naszą drużynę w niedzielne popołudnie czeka daleki wyjazd do Małkinii. Nasz najbliższy rywal sąsiaduje z nami obecnie w tabeli, zajmując 9. miejsce z dorobkiem 37 punktów, a więc zaledwie o 3 punkty więcej od Sępa. Trudno jest wskazać faworyta w tym meczu. Za MKS-em będzie co prawda przemawiał atut własnego boiska, ale Sęp gra w ostatnich tygodniach dosyć nierówno i może zarówno pozytywnie zaskoczyć, jak i rozczarować. Miejmy jednak nadzieję, że nasza drużyna zaprezentuje się z jak najlepszej strony i będzie w dobrych nastrojach kończyła to spotkanie. Sędziować je będą Tomasz Ołowski, Paweł Wasiluk i Kamil Baranowski. Początek o godzinie 16:00.

Ostatnie mecze MKS-u 
Jabłonianka Jabłonna Lac.3:2MKS Małkinia🔻
Jastrząb Żeliszew5:2MKS Małkinia🔻
MKS Małkinia6:4Podlasie II Sokołow Podl.🟢
Kolektyw Oleśnica2:5MKS Małkinia🟢
MKS Małkinia1:0Czarni Węgrów🟢
Ostatnie mecze Sępa 
Sęp Żelechów3:4Podlasie II Sokołow Podl.🔻
Kolektyw Oleśnica3:4Sęp Żelechów🟢
Sęp Żelechów3:3Czarni Węgrów
Orzeł Unin0:0Sęp Żelechów
Sęp Żelechów3:0Promnik Gończyce🟢

Mecze sobotnie, 8 czerwca:

Orzeł Unin - Zryw Sobolew, godz. 17:00
Kolektyw Oleśnica - Fenix Siennica, godz. 18:30

Mecze niedzielne, 9 czerwca:

Jastrząb Żeliszew - Jabłonianka Jabłonna Lacka, godz. 11:00
Pogoń II Siedlce - ŁDK Łosice, godz. 11:00
MKS Małkinia - Sęp Żelechów, godz. 16:00
Czarni Węgrów - Wektra Zbuczyn, godz. 16:00
Promnik Gończyce - ULKS Gołąbek, godz. 16:30
Podlasie II Sokołów Podlaski - Hutnik Huta Czechy, godz. 18:00