Zapowiedź 29. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Marcin Sągol

Już dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej mężczyzn - Euro 2024, co ma także pewien wpływ na terminarz najbliższej 29. kolejki spotkań. Piłkarze poszczególnych drużyn siedleckiej ligi okręgowej, chcąc obejrzeć wybrane mecze Euro, decydują się na rozegranie swoich meczów dosyć wcześnie, w tym także nasza drużyna.

W kontekście występu naszej drużyny należy wspomnieć, że w najbliższym meczu wystąpimy w roli gospodarza, ale samo spotkanie zostanie rozegrane na boisku w Gończycach. Wynika to z faktu, że w dniu meczu na obiektach Sępa w Żelechowie będą się odbywały imprezy towarzyszące obchodom Dni Żelechowa 2024.

W niedzielę zmierzymy się z drużyną Jabłonianiki Jabłonna Lacka, która zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli, i powinniśmy być faworytem tego meczu. Rozpocznie się on już o godzinie 10:00, a sędziować go będą: Przemysław Sergiej, Marcin Protasewicz i Krzysztof Borkowski.

Ostatnie mecze Sępa 
MKS Małkinia2:5Sęp Żelechów🟢
Sęp Żelechów3:4Podlasie II Sokołow Podl.🔻
Kolektyw Oleśnica3:4Sęp Żelechów🟢
Sęp Żelechów3:3Czarni Węgrów
Orzeł Unin0:0Sęp Żelechów
Ostatnie mecze Jabłonianki 
Jastrząb Żeliszew5:1 🔻
Jabłonianka Jabł. Lac.3:2MKS Małkinia🟢
Podlasie II Sokołow Podl.1:0Jabłonianka Jabł. Lac.🔻
Jabłonianka Jabł. Lac.7:2Kolektyw Oleśnica🟢
Czarni Węgrów1:1Jabłonianka Jabł. Lac.

Mecze piątkowe, 14 czerwca:

Wektra Zbuczyn  -  Kolektyw Oleśnica  14 czerwca, 20:00

Mecze sobotnie, 15 czerwca:

ŁDK Łosice  -  Promnik Gończyce, godz. 11:00
Pogoń II Siedlce  -  Jastrząb Żeliszew, godz. 14:00
Hutnik Huta Czechy  -  MKS Małkinia, godz. 17:30

Mecze niedzielne, 16 czerwca:

Sęp Żelechów  -  Jabłonianka Jabłonna Lacka, godz. 10:00
ULKS Gołąbek  -  Orzeł Unin, godz. 11:00
Fenix Siennica  -  Podlasie II Sokołów Podlaski, godz. 11:00
Zryw Sobolew  -  Czarni Węgrów, godz. 16:00