Sęp Żelechów 4:0 MKS Małkinia - skrót meczu 11. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2022/23

W meczu 11. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów pokonał na własnym boisku drużynę MKS Małkinia 4:0. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Sępa po golu Kuby Gałkowskiego ale akcji bramkowych było zdecydowanie więcej. Warto dodać, że kilkadziesiąt sekund przed stratą gola zawodnik gości nie trafił do pustej bramki uderzając głową piłkę i posyłając ją w poprzeczkę. Po zmianie stron przez kilka minut przeważali przyjezdni jednak Sęp szybko odzyskał kontrolę i przewagę w meczu co z czasem zaowocowało zdobytymi golami. Najpierw prowadzenie podwyższył Damian Grzyb, a w końcowych minutach meczu kolejne 2 trafienia dołożyli Gałkowski i Albert Bożek