Hutnik Huta Czechy 2:1 Sęp - skrót meczu 28. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2022/23

W meczu 28. kolejki spotkań drużyna Sępa Żelechów uległa na wyjeździe 1:2 Hutnikowi Huta Czechy. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 16' minucie meczu gdy piłkę uderzeniem głową do bramki Patryka Seroczyńskiego posłał Mikołaj Majsterek. Żelechowianie zdołali wyrównać w 27' minucie po tym jak celnie z dystansu przymierzył Kuba Gałkowski. Niestety w końcówce meczu Sebastian Szewczak faulował we własnym polu karnym zawodnika drużyny przeciwnej, za co Hutnikowi został przyznany rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Bartosz Jeleń i jak się niebawem okazało, zapewnił tym samym wygraną ekipie z Huty Czechy.