Sęp 1:2 Pogoń III Siedlce - skrót meczu 9. kolejki spotkań siedleckiej LO 2024/25

W 9. kolejce spotkań Sęp podejmował na własnym terenie drużynę Pogoni III Siedlce. Pierwsza połowa zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości, po tym jak w 18' minucie Jakub Kosyl wykończył celnym uderzeniem akcję swojej ekipy. Sęp w 32' minucie nie wykorzystał rzutu karnego, który został obroniony przez golkipera z Siedlec. W drugiej połowie spotkania dużą przewagę miał Sęp, ale nie przełożyło się to na zdobywane gole. W 79' minucie Kacper Kalaciński skutecznie zakończył szybki kontratak Pogoni i było już 0:2. Co prawda dwie minuty później Mikołaj Głodek zdobył bramkę kontaktową, ale do końca meczu kolejne gole już nie padały.