Sęp 1:3 Płomień Dębe Wielkie - skrót meczu 1. kolejki spotkań siedleckiej LO 2024/25

W meczu inaugurującym zmagania ligowe w sezonie piłkarskim 2024/25 w siedleckiej lidze okręgowej nasza drużyny uległa na własnym terenie 1:3 Płomieniowi Dębe Wielkie. Goście wyszli na prowadzenie w 34. minucie po celnym trafieniu Mateusza Malesy z dystansu. Do remisu 1:1 doprowadził w 67. minucie debiutujący w drużynie seniorów Maksymilian Dębowski. Niestety chwilę później Mateusz Bryl faulował rywala we własnym polu karnym, za co drużynie Płomienia został przyznany rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Mateusza Malesa i było już 1:2. W czwartej minucie doliczonego czasu gry goście wyprowadzili szybki kontratak, który zakończył się zdobyciem gola na 1:3, a jego autorem był Marcin Przewłocki.